środa, 18 lipca 2012

#1 SERIALOWO I (ALPHAS, CONTINUUM, SUPERNATURAL)

Pierwszy post w serii SERIALOWO, na wielkie dzień dobry: ALPHAS, CONTINUUM i SUPERNATURAL - zobaczcie sami:

ALPHAS S02
Za kilka dni, 23 lipca na antenę Syfy powraca moim zdaniem największy wakacyjny hicior zeszłego roku - mianowicie “Alphas”. W związku ze zbliżającą się premierą stacja wrzuciła nam kilka plakatów promujących 2 sezon.
Niby nic takiego ale tym razem plakaty są lepiej dopracowane, jaśniejsze i smaczniejsze od zeszłorocznych. Na dokładkę zwiastun nowego sezonu:

 

CONTINUUM S01E07
Seriale kanadyjskie cechują się dużą oziębłością akcji i swoistym stonowaniem emocji, było tak bardzo długo na stacji Showcase aż do czasu “Lost Girl” lekkiego i skocznego serialu fantasy o seksownym sukubie - czekając na już trzeci sezon fani fantasy i science fiction mogą zatopić zęby w całkiem nowym i zaskakującym serialu o tytule “Continuum” - dlaczego o nim pisze skoro już miał premierę odcinek 7 i wszystko zmierza ku wzroście oglądalności, a jest to spowodowane tym, że serial rozwija się w bardzo nieprzewidywalnym kierunku. Nie jest to bowiem serial ciężki o podróży w czasie, o zagadkach detektywistycznych i heroicznej walce głównej bohaterki o naszą przyszłość jest to kawał dobrego serialu. O nadchodzących odcinkach napiszę przy okazji kolejnych postów serialowych.


SUPERNATURAL S08
“Nie z tego świata” przygotowuje się na kolejny sezon na najbliższe 2012 FALL, a co za tym idzie - konferencja na serialowym panelu Warner Bross - zobaczcie sami:

Brak komentarzy: