środa, 25 lipca 2012

#16 ZDARTE Z SIECI: Facet ze stali kolejny raz na ekranach? Why?

ZDARTE z SIECI - czyli zbiór rzeczy zasłyszanych, załapanych, pochwyconych i znalezionych w sieci. Zapraszam na kilka newsów!
MAN OF STEEL (2013)

Czyli jak Warner Bros. Pictures oraz Legendary Pictures kolejny raz chcą pokazać losy kosmity z Kryptonu. Supermena (aka "Man of Steel") zagra Henry Cavill (Immortals. Bogowie i herosi 3D). Oficjalny polski tytuł nosi nazwę: Człowiek ze stali. Dla mnie to trochę za dużo. Po serii Supermena sprzed ohoho lat temu dostaliśmy kilka seriali w tym dosyć dobre: Przygody Supermena. Niby wszystko ok i można było poczekać jeszcze kilka lat i zrobić reboota ale NIE.
Ponad 10 ostatnich lat było zdominowane przez SMALLVILLE czyli Supermen przed Supermenem. Kolejna gorączka supermenowa jest już chyba nie dla mnie. Nie porywa mnie ta zapowiedź, a dla fanów  powyżej przedstawiam pierwszą fotkę supergościa (trailer też dostępny w sieci).

HOBBIT (2012)
Okazuje się, że Hobbit będzie trylogią. Nie wiem czy to dobrze, rozciągać tak miłą i lekką powieść Tolkiena  na 3 filmy. Jeżeli już Jackson zabiera sie za Tolkiena na tak wysokim poziomie jak LotR to ciekawe (jeżeli taki pomysł sie narodzi) ile części będzie miał Silmarilion? 12? 20 lat ekranizacji?
Pewna jest do tej pory premiera pierwszych 2 części: 14.12.2012 oraz 13.12.2013 i jest to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku.

BRANDED (2012)
Rewelacyjny film o marketingu, za miesiąc i troszkę w kinach :)
Premiera w USA: 7 września
Film funkcjonuje pod tytułami „Branded” (czy nie brzmi to podobnie do pewnego klasyka horroru?) oraz „The Mad Cow” i „Moskwa 2017″.

AMERICAN MARY (2012)
Twórczyniami tego unikalnego projektu są Kanadyjki Jen and Sylvia Soska (znane bardziej jako Twisted Twins), które wcześniej nakręciły film o wdzięcznym tytule „Dead Hooker in a Trunk”. W głównej roli obsadziły znaną z kultowego „Ginger Snaps” Katharine Isabelle. Obraz będzie miał swoją premierę 27 sierpnia, w trakcie tegorocznego FrightFest w Londynie. - info z OPIUM.org.plERRORS OF THE HUMAN BODY (2012)
Premiera już na festiwalu Fantasia w Montrealu. Nie mogę się doczekać tego obrazu z wielu powodów. Jednym z nich jest stylistyka, skupienie się na detalach i fantastyczne kolory. Chłony klimat idealnie pasujący do laboratoryjnych filozofii, będzie bardziej mroczno niż w SPLICE i o wiele bardziej realistycznie.

SPOILER ALERT (zaznacz aby przeczytać)
Poszukując nowego laboratorium aby kontynuować swoje kontrowersyjne badania, dr Geoff Burton przyjmuje posadę w renomowanym Instytucie Molekularnej Biologii Komórki i Genetyki w Dreźnie. Jego wkład w tajny, prowadzony tam projekt – dotyczący ludzkiego genu regeneracji – ma potencjał na obrócenie osobistej tragedii w coś niezwykłego. Kiedy jednak Geoff zaczyna podejrzewać spisek wśród swoich współpracowników, odkrywa coś zupełnie odmiennego – nowy, potencjalnie śmiercionośny wirus. Wirus, którego źródłem stał się niezamierzenie sam główny bohater.
Jeszcze plakat na zachętę i krótki trailer:

Brak komentarzy: