środa, 25 lipca 2012

#17 PLAKATOWO IV: (THE PERKS OF BEING A WALLFLOWER, THE IMPOSTER, HOUSE AT THE END OF THE STREET, deepsouth)

(wybaczcie tytułowe zdjęcie w kiepskiej jakości ale to jedne z niewielu jakie można znaleźć z filmu jaki zaprezentuje poniżej) PLAKATOWO część IV czyli 4 łyki plakatowej dynamiki, do rzeczy, a dokładnie do plakatów:
- Kolejny thriller o domu gdzieś poza miastem
- Hermiono, co Ty tu robisz?
- korzenie, czyli coś głębokiego
- astonishing
Zapraszam!

deepsouth - bo tak powinno się pisać ten tytuł (z małych liter), z tego co się mogłem dowiedzieć o filmie to - nic. Jeżeli ktoś wie co to za produkcja to proszę pisać w komentarzach :)
Deep South to może być również GEORGIA, TENNESSEE czy MISSISSIPPI więc akcja filmu może i dziać się właśnie w tych stanach.
Pełen niespodziewanych zwrotów akcji thriller... - tak rozpoczyna się notka producenta, wybaczcie ale takich filmów jest na pęczki np. EDEN LAKE albo THE LAST HOUSE ON THE LEFT. Pewnie HOUSE... będzie podobny, a to nie oznacza od razu gorszy. Lubię tego typu filmy więc na początku i za sam pakat stawiam plusa.
Pewnie to już norma w tego typu plakatach aby czcionkę prezentować jako ostrą, poszarpaną i skrzywioną albo złamana w pewnej części. w tym roku już widzieliśmy Demony czy Dom w głębi lasu, nie ma nic twórczego.
Dokumentalny zapowiadający się ponadprzeciętnie - słowa jednego z internautów. Mówię to samo zważając na efekt jaki prezentuje plakat. Powtórzę: ładne zdjęcie plus dobrana czcionka na tytuł i ładny intrygujący plakat gotowy.
Pierwsza miłość, samobójstwo, choroba psychiczna - czego chcieć więcej na wrześniowy, szkolny film dla młodych gniewnych. (kolejny raz używam tego zwrotu w ciągu 2 dni, nie ładnie, nie ładnie).
W filmie jak widać rosnący razem z popularnością Ezra Miller oraz gwiazda Harrego Pottera: Emma Watson - zapowiada się ciekawie. Premiera jak już wspomniałem - koniec września tego roku.

Brak komentarzy: