czwartek, 26 lipca 2012

#18 ZAPOWIEDZI II: CLOUD ATLAS (2012)

Andy i Lana Wachowscy (twórcy "Matriksa") oraz Tom Tykwer już 26 października zaprezentują fantastyczne widowisko na granicy fantasy i science fiction – będzie to adaptacja opowiadania o polskim tytule Atlas Chmur autorstwa Davida Mitchella. Jak wygląda zwiastun oraz pierwsze zdjecia i dlaczego jest kolejna obowiązkową pozycją na ten rok? Kliknąć dalej!
CLOUD ATLAS (2012)
Zwiastun jest niesamowity, perfekcyjnie sklejony i miejmy nadzieję, że to tylko przedsmak a nie całość najlepszych scen. 


SPOILER ALERT (zaznacz aby przeczytać) 

Powieść Mitchella ma sześciu głównych bohaterów i obejmuje kilka gatunków literackich, "od melwillowskiego morskiego dramatu po kalifornijski kryminał i mroczne fantasy". Bohaterami książki są: XIX-wieczny notariusz biorący udział w ekspedycji na Pacyfiku, biseksualny muzyk żyjący w latach 30. XX wieku, dziennikarka mieszkająca w latach 70. w Kalifornii, starzejący się wydawca w czasach współczesnych w Londynie, klon w futurystycznej dystopii i ocalały z apokalipsy człowiek.
W obsadzie znaleźli się Tom Hanks, Natalie Portman, Hugo Weaving, Hugh Grant, Halle Berry, Susan Sarandon, Ben Whishaw i Jim Broadbent. Więc jest na co czekać :) 
Poniżej 20 jeszcze ciepłych fotek:
Brak komentarzy: