sobota, 28 lipca 2012

#23 ZAPOWIEDZI III: SILENT HILL REVELATION 3D (2012) część I

SILENT HILL 2 (aka REVELATION 3D) to długo oczekiwany horror bazujący na megakasowej grze w klimatach survival horror o tym samym tytule. Twórcy bardzo długo kazali nam czekać na kolejną odsłonę w mieście zapomnienia. Film będzie miał premierę na Halloween tego roku, a już jest dostępny plakat i pierwszy oficjalny zwiastun. Zapraszam!
To widowisko na jakie fajni mrocznych klimatów czekali od dawna.

SPOILER ALERT (zaznacz aby przeczytać)
Heather Mason grana przez Adelaide Clemens, wraz ze swoim ojcem (Sean Bean), po kolejnej przeprowadzce w przeddzień swoich 18 urodzin zaczyna widzieć okropne sceny z mrocznych miejsca – tylko na pierwszy rzut oka podobnych do otaczających ją budynków. Nękana przez koszmary o przerażającym miasteczku Silent Hill, musi stawić czoło niebezpieczeństwu oraz odnaleźć ojca, który w tajemniczy sposób znika. Na szali ważą się nie tylko losy rodziny ale również jej uwięzienie w mieście zapomnienia.
W filmie wystąpią między innymi: Sean Bean, Carrie-Anne Moss oraz Malcom McDowell czy James Collins. Poniżej przedstawiam pierwsze zdjęcia, plakat i wyżej wspomniany zwiastun:Brak komentarzy: