wtorek, 31 lipca 2012

#32 ZAPOWIEDZI IV: SILENT HILL REVELATION 3D (2012) część II

Wspominałem już na OM o SILENT HILL 2 (aka REVELATION 3D) w dziele ZAPOWIEDZI. Z tą jesienną premierą wiąże się oczywiście wiele szumu z racji intrygującej obsady i bardzo mrocznego klimatu filmu. Według wielu osób odpowiedzialnych za produkcję będzie o wiele bardzoej makabrycznie. Dzisiaj miał premierę pierwszy długi oficjalny zwiasun filmu na który Zapraszam!
Ten artykuł jest tylko przedsmakiem nowości które przygotuję na osobnej stronie tego blogu, a do której odnośnik możecie znaleźć na przykład TUTAJ, a niżej już wspomniany zarys fabuły. Kolejne informacje będę dopisywanie systematycznie na stronie :)

SPOILER ALERT (zaznacz aby przeczytać)
Heather Mason grana przez Adelaide Clemens, wraz ze swoim ojcem (Sean Bean), po kolejnej przeprowadzce w przeddzień swoich 18 urodzin zaczyna widzieć okropne sceny z mrocznych miejsca – tylko na pierwszy rzut oka podobnych do otaczających ją budynków. Nękana przez koszmary o przerażającym miasteczku Silent Hill, musi stawić czoło niebezpieczeństwu oraz odnaleźć ojca, który w tajemniczy sposób znika. Na szali ważą się nie tylko losy rodziny ale również jej uwięzienie w mieście zapomnienia.
W filmie wystąpią między innymi: Sean Bean, Carrie-Anne Moss oraz Malcom McDowell czy James Collins. Wszyscy na pewno zastanawiają się, jak będzie wyglądała Carrie Anne Moss, oto jej zdjęcie oraz pierwsze promocyjne fotki które przeciekły do prasy już w grudniu 2011 roku.a oto zwiastun:

Brak komentarzy: