wtorek, 31 lipca 2012

#33 SERIALOWO IV (HAVEN, BREAKING BAD,COPER, VEGAS)

Dzisiaj prawie same nowości: VEGAS - pierwszy plakat, HAVEN - już wiem kiedy premiera trzeciego sezonu oraz zwiastun nowego serialu osadzonego pod koniec XIX wieku. Zapraszam!

HAVEN S03
Dotarłem do informacji mówiącej, że zapowiadany już od stycznia trzeci sezon serialu o zapomnianym miasteczku Haven, w którym dzieją się dziwne i niewytłumaczalne rzeczy - bazującego na prozie S. Kinga zagości na srebrnym ekranie już w ostatnim tygodniu września.

COPPER S01
19 sierpnia na antenie BBC America zadebiutuje ciekawie zapowiadający się serial "Copper". Jego twórcami są Tom Fontana, Barry Levinson i Will Rokos. W powstaniu serialu pomogła też szefowa Cineflix Studios, Christina Wayne, która stała na czele AMC, kiedy na antenie tej stacji zagościł "Mad Men".
W głównej roli, gliniarza irlandzkiego pochodzenia, który walczy z przestępczością w nowojorskim Five Points w latach 60. XIX wieku, występuje Tom Weston-Jones. W obsadzie "Coppera" znajdują się również Kyle Schmid, Tessa Thompson, Anastasia Griffith, Kevin Ryan i Franka Potente. 1. sezon ma liczyć 10 odcinków. (serialowa.pl)

BREAKING BAD S03
W najnowszym odcinku Walter poruszył się trochę z miejsca i jest w dalszym ciągu na fali. To dopiero trzeci odcinek i ciężko powiedzieć cokolwiek o zagęszczającej się akcji. Wszystko ładnie się wyjaśnia i nie ma tego napięcia, które można było wyczuć w tym samym miejscu sezon czy nawet dwa sezony temu. Czekam tylko na ciekawe flashforwardy albo inne wstawki początkowe lub końcowe, które zewsze robiły w głowach zamęt. Poczekamy, zobaczymy.

FALLING SKIES S02
W tym tygodniu nie było odcinka, czyli tygodniowa przerwa wakacyjna jaka już miała miejsce w tamtym roku, a to zwiastuje ogrom akcji i kolejnych intryg w czasie walki z kosmitami. Finał sezonu już pod koniec miesiąca - jest na co czekać.

 VEGAS i ELEMENTARY
Dwa nowe plakaty, a wśród nich Sherlock Holmes prosto z Nowego Jorku, bardzo czekam na ten nowy serial.

Brak komentarzy: