wtorek, 7 sierpnia 2012

#44 PLAKATOWO X: (MOONRISE KINGDOM, ALEX CROSS, BRAVE, THE MASTER)

PLAKATOWO część X czyli 4 łyki plakatowej dynamiki, plastelinowa wyobraźnia w filmie z Willisem:
- Willis w latach 60tych
- Odważny rudzielec
- Doktorek z LOSTów jest zły
- Mistrz raz jeszcze
Zapraszam!

Portal filmweb bardzo ładnie zareklamował film pod tytułem MOONRISE KINGDOM:
Lata sześćdziesiąte XX wieku. Sam (Jared Gilman) i Suzy (Kara Hayward), którzy są parą zakochanych postanawiają razem uciec z miasteczka w Nowej Anglii gdzie mieszkają. Ich ucieczka zostaje uznana przez lokalne władze za zaginięcie. Rozpoczynają się poszukiwania którymi dowodzą kapitan Sharp (Bruce Willis) oraz rodzice dziewczynki (Bill Murray, Frances McDormand).
Nie mogę się doczekać naszej premiery (30 grudnia) z powodu Tildy Swinton czy Edwarda Nortona, który również wystąpią w tym filmie Wesa Andersona.
James Patterson jest autorem serii książek o przygodach policjanta / psychologa Alexa Crossa, w serii ukazały się do tej pory 20 pozycji. Ekranizacji doczekały się dwie pierwsze książki z Alexem Crossem: W sieci pająka i Kolekcjoner. Na podstawie serii Kobiecy Klub Zbrodni powstał jeden sezon serialu o tym samym tytule. film ALEX CROSS to 16 cześć cyklu o tytule: Ja, Alex Cross -tym razem w postać graną wcześniej przez Freemana wcieli się Tyler Perry.
Marida Waleczna z najlepszym plakatem :)
Jak już wcześniej wspominałem:
THE MASTER to nowy film Paula Thomasa Andersona z Philipem Seymourem Hoffmanem w roli głównej, ten plakat jest - specyficzny (tak to ujmę) oko ważki przy tym to nic :)


reklamowo
znajdź OniryzMovie na FACEBOOKu
(kliknąć w nazwę)

Brak komentarzy: