czwartek, 9 sierpnia 2012

#49 NEWS: Filmowo, festiwalowo 2012

Już za 2 tygodnie, relacja z festiwalu filmów fantastycznych: FESTIVAL FANTASIA 2012, o którym wspominałem już kilka razy. Niecodzienne filmy, niecodzienni ludzie i klimat. Co jeszcze o festiwalach - Zapraszam!

FANTASIA to jeden z niewielu filmowych maratonów na jaki czekam cały rok. Tym razem prawdopodobnie jutro albo w najbliższą niedzielę dostanę do własnego przesłuchania uczestnika tegorocznego FF. Po rozmowie, zdjęciach czy newsach - postaram się w przystępny, zwięzły i barwny sposób opisać co działo się w Montrealu.

TRANSATLANTYK to tydzień filmowy w Poznaniu - zapraszam wszystkich, którzy tylko mogą uczestniczyć w tym wydarzeniu.
Tak się fantastycznie składa, że wygrałem dzisiaj 2 miejsca na film ERRORS OF THE HUMAN BODY
dzień seansu 22.08
godzina 17.30
gdzie: POZNAŃ: MULTIKINO 51
Jest dla mnie minus, a może i nawet plus gdyż prawdopodobnie - 50%, nie będę mógł się pojawić na festiwalu (i plus dla Was) i te miejscówki są do rozdania. Jeżeli osoby z Poznania lub okolic czytają tą stronkę to proszę o kontakt, jeżeli są zapaleńcy, którzy koniecznie chcieliby wbić na seans za darmo (25zł bilecik) też proszę się zgłosić :) może ktoś z Was dostanie te 2 gorące miejsca przed ekranem ERRORS of...

Kolejne festiwale to oczywiście 2 Brzegi - niedawno zakończony i bardzo miły dla oka długi festiwal. Jak będzie czas to i o nim wspomnę.

Więcej informacji o festiwalach? Zgłaszać kandydatury, podsyłać linki, zapraszać na imprezy:
e-mail: maciek.wojton@gmail.com
fb: TUTAJ


reklamowo
znajdź OniryzMovie na FACEBOOKu
(kliknąć w nazwę)

Brak komentarzy: