środa, 15 sierpnia 2012

#57 SERIALOWO VIII (GRIMM, TEEN WOLF, CONTINUUM, ANIMAL PRACTICE)

Już po premierze 2 sezonu GRIMM, już po finale TEEN WOLF i CONTINUUM. Pora na małe podsumowanie :) Zapraszam!

GRIMM S02
Poniedziałkowa (dla mnie wtorkowa) premiera drugiego sezonu serialu GRIMM przyniosła dużo zmian. Nie można było nie zauważyć nowego, dłuższego intro poprzedzającego tytuł (który prezentuje poniżej), wygląda smacznie, mrocznie i efektownie - a to plus i o wiele lepsza zmiana gdyż przez cały pierwszy sezon towarzyszyło nam samo logo trwające przez 5 sekund. Kolejna zmiana to o wiele bardziej krwawe sceny, jest w końcu prawdziwa grimmowa bijatyka i nowe istoty. Czekam na rozwiniecie, same dobre wrażenia po premierze.

TEEN WOLF S02
Finał drugiego sezon jak zwykle był bardzo mroczny, ogrom bijatyki i rozwinięcie ogromnej intrygi. Finał również na plus, a to dzięki roli jednego z wilkołaków alfa (zdjęcie również poniżej). Mało, że finał był przykuwający wzrok to dodatkowo ostatnie minuty odcinka przynoszą wiele pytań na kolejny sezon.

CONTINUUM S01
Zakończenie CONTINUUM to rozczarowanie na całej linii, wyjaśniło się tylko kilka zagwozdek, które towarzyszyły nam od połowy sezonu, kolejne pytania i zagadki. Aktorstwo z bardzo wysokiego poziomu spada bardzo, a akcja, która zapowiadała prawdziwą rewolucję na ekranie to tylko dużo dymu, a mało działania. Prawdopodobnie pojawi się 2 sezon, mam nadzieję, że wyskoczy za rok z ogromnym hukiem, bo tego brakuje.

ANIMAL PRACTICE S01
To nowy serial komediowy skupiający się na perypetiach doktorów z kliniki dla zwierząt. Pomysł nie jest oryginalny (coś podobnego powstało już w 1975 roku), ale w tym przypadku efekt jest na prawdę przyzwoity. Mimo, że w dużej części to czcze gadanie przez ponad 15min, to pozostałe 5 min to rewelacyjne gagi i prześmieszne komediowe sceny z doktorem Rizzo (małpiatką) w roli głównej. Pierwszy odcinek powinien być bombowy, a w tym wypadku wypadł średnio. Pooglądam do 5 odcinka i zastanowię się co z tym telewizyjnym tworem, oby było tylko lepiej.

reklamowo
znajdź OniryzMovie na FACEBOOKu
(kliknąć w nazwę)

Brak komentarzy: