sobota, 25 sierpnia 2012

#67 SERIALOWO X: (FALLING SKIES, BREAKING BAD, GRIMM, ALPHAS)


Dzisiaj krótko, reasumuję FALLING SKIES, 3 słowa o nowych poczynaniach Grimma i jaka jest nowa alfa z serialu ALPHAS. Zapraszam!


FALLING SKIES S02
Finał drugiego sezonu FS to nic innego jak wprowadzenie patosu i kolejnej dozy cierpienia głównym bohaterom. Tom Mason (Noah Wyle) musiał wyskoczyć z tą swoją amerykańską miłością do demokracji za wszelką cenę i mało brakowało, a skończyłoby się to nie najlepiej dla niego i 2nd Mass. Ratunek dla całej kompanii przychodzi wiadomo z jakiej strony i w decydującym starciu musi ktoś zginąć. Na sam koniec kolejne zaskakujące wydarzenie - mianowicie odwiedziny nowych gości i pytanie do widzów: PRZYJACIEL czy WRÓG - czyli 10 miesięcy oczekiwania na odpowiedź.

BREAKING BAD S05
Rozkręcamy interes Heisenberga! Szacowany biznes niejakiego Woltera Whitea wynosi ponad 2 miliardy dolców i o tym jest kolejny odcinek BB. Więcej newsów przy ostatnim odcinku w tym roku.

GRIMM S02
W końcu pozbywamy się nowego przeciwnika. Niesamowity duet Grimmów pokazuje co potrafi, a niespodziewany obrót całej sprawy jest sprowadzony do niejakiego "Księcia z Bajki".

ALPHAS S02
Nowy członek brygady ALPHAS na zdjęciu głównym. Dziewczyna, która potrafi naśladować ruchy motoryczne o których widziała, czytała bądź słyszała. Team się powiększa w identycznym tempie co ilość spraw związanych z buntowniczymi jednostkami alfa.

O premierze COPPER oraz nowych odcinkach PERCETION już niedługo!

reklamowo
znajdź OniryzMovie na FACEBOOKu
(kliknąć w nazwę)

Brak komentarzy: