czwartek, 30 sierpnia 2012

#71 PLAKATOWO XVI: (STOLEN, BARRIUCADE, BUTTER, THE ORANGES)

PLAKATOWO część XVI czyli 4 łyki plakatowej dynamiki, kwaśne pomarańcze:
- Mróz
- Masło
- Pomarańcze
- Córka
Zapraszam!

Przed wami szybki, krótki opis fabuły filmu z Hughiem Laurie w roli głównej (prosto z filmwebu): "Rodziny Ostroff i Walling są sąsiadami i wieloletnimi przyjaciółmi, mieszkającymi naprzeciwko siebie, na ulicy Orange Drive. Na święto Dziękczynienia, po pięcioletniej nieobecności w domu, wraca córka Ostroffów, Nina (Leighton Meester). Niedawno rozstała się ze swoim narzeczonym Ethanem (Sam Rosen), a teraz zaczyna rozkwitać znajomość między nią a odnoszącym sukcesy synem sąsiadów Tobym Wallingiem (Adam Brody), co podoba się obu rodzinom. Przyjaciel rodziców Niny, David Walling, (Hugh Laurie) zwraca na siebie uwagę dziewczyny. Romans Niny z Davidem burzy harmonię życia obu rodzin."
BUTTER - komedia w doborowej obsadzie: Hugh Jackman oraz Olivia Wilde. Historia rzeźbienia w maśle, tak - w maśle!
BARRICADE - filmów o takim tytule jest co najmniej tuzin - oto kolejny! Eric McCormack (jeden z lepszych serialowych cwaniaków - wspominałem: PERCETION oraz przy ANDROMEDZIE) i Conner Dwelly (Fairly Legal) w rolach głównych.
Najgorszy plakat z Nickiem Cagem w roli głównej :) i chyba muszę kolejny raz wspomóc się notką z filmwebu: "Były kryminalista (Nicolas Cage), po odsiedzeniu kary więziennej, wyrusza na poszukiwania zaginionej córki, którą porwali jego dawni wspólnicy. Dziewczyna jest gdzieś w Nowym Jorku zamknięta w bagażniku taksówki. Zrozpaczonemu ojcu pomaga kobieta (Malin Akerman)."


reklamowo
znajdź OniryzMovie na FACEBOOKu
(kliknąć w nazwę)

Brak komentarzy: