sobota, 15 września 2012

#81 SERIALOWO XV: (DOCTOR WHO, PERCETION, ALPHAS)


Mało seriali, mało nowości, mało czasu! Czekając na wysyp jesiennych nowości. Zapraszam!

w poczekalni:
REVOLUTION S01 | GRIMM S02 | ELEMENTARY S01

PERCETION S01
No cóż, powoli zbliżamy się końca (ale bardzo powoli). Obecnie perypetie chorego psychicznie wykładowcy i jego przesympatycznej koleżanki z FBI stają się dla mnie serialowym numerem jeden. W najnowszym odcinku nie zabrakło ciekawych psychologicznych fraz, nowej zagadki i ironicznego humoru.

DOCTOR WHO S07 
Doktorek tym razem spotyka dinozaury na opuszczonej stacji kosmicznej. Drugi odcinek nowej serii to garść historycznych postaci okraszonych doktorowskim humorem plus gwiazda brytyjskiego kina gościnnie w roli rodzica jednego z towarzyszy doc-who. Kolejny odcinek będzie się rozgrywał w klimatach dzikiego zachodu, a napiszę o nim jak tylko będę miał możliwość:) 

ALPHAS S02 
Odcinek przynosi wiele akcji, ogrom ciekawych zwrotów akcji i co najważniejsze flashforwardy dające wiele informacji odnośnie planów Parisha. Głównym tematem jest chłopak, którego poznaliśmy już we wcześniejszych odcinkach – tym razem jego umiejętności alfy są znacznie większe i stanowi zagrożenie nie tylko dla doktora Lee ale również dla sprzysiężonych wrogich mutantów. 

Brak komentarzy: