piątek, 28 grudnia 2012

#116 PLAKATOWO XXIX, tydzień 52

Wracam z poprawioną formą prezentowania zapowiedzi plakatowych. To już ostatni tydzień 2012 roku i z nim wiele zapowiedzi na nowe widowiska kinowe. Nie zabraknie dobrych plakatów i dobrych zapowiedzi.
Nowy rok szykuje wiele zmian, jedną i chyba najlepszą nowością będzie pojawienie się drugiej osoby, która razem ze mną rozpocznie pisanie nowych recenzji, zapowiedzi, a gdyby tego było mało - będzie prowadzić własny dział o serialach i filmach prosto z Wielkiej Brytanii w dziale BBC. To i wiele więcej w Nowym Roku, a teraz zapraszam na PLAKATOWO!THE GREAT GATSBY (2013)
Nowa adaptacja bardzo znanej powieści. Lata 20' w Nowym Jorku, prohibicja, gangsterzy i wiele znanych twarzy. Przed wami seria plakatowa:


DARK SKIES (2013)
Thriller z Joshem Hamilltonem w roli głównej, po plakacie wnioskuję, że będzie widowisko.
THE LAST STAND (2013)
Likwidator to tytuł nowego filmu z Arnoldem. Po sukcesie epizodycznej postaci w Niezniszczalnych, Arnold wraca w głównej roli. Premiera już w marcu.
MOVIE 43 (2013)
Film o numerze 43 to komedia z niesamowitą obsadą, gdyż będzie można zobaczyć Buttlera, Winslet, Berry,  Jackman, Watts, Stone i Shreiber, a za reżyserię odpowiada, no własnie kto: Peter Farrelly, Elizabeth Banks, Griffin Dunne, Bob Odenkirk, Brett Ratner, Steven Brill, Steve Carr, James Duffy i wielu wielu innych.
SIDE EFFECTS (2013)
Czyli po naszemu: Panaceum, Roonye Mara u boku Jude Law - będzie ciekawie.
THIS IS THE END (2013)
To podsumowanie trylogii HOT FUZZ i SHAUN OF DEATH, Simon Pegg, Nick Frost i reszta załogi komików połączyli siły z śmiesznymi panami zza oceanu, a efektem ich pracy będzie można podziwiać w czerwcu.
POZOSTAŁOŚCI

2013
Styczeń
PAKREK
Luty
HANSEL and GRETEL: WITCH HUNTERS
DARK SKIES
MOVIE 43
Marzec
STOKER
OZ
THE LAST STAND
Kwiecień
OBLIVION
Maj
THE GREAT GATSBY
SIDE EFFECTS
Czerwiec
STAR TREK INTO DARKNESS
THIS IS THE END
Lipiec
PACIFIC RIM

Brak komentarzy: