piątek, 18 stycznia 2013

#123 PLAKATOWO XXXII, tydzień 3

Witam bardzo serdecznie pod koniec trzeciego tygodnia stycznia, koniec tygodnia to podsumowanie plakatowe i na wstępie również filmowe gdyż ani jedna recenzja nie trafiła na stronę. Zapewniam, że świetne plakatowe zapowiedzi będą równoważyły braki tekstowe gdyż pierwszy plakat dostaje nowy film z James'em McAvoy('em?) oraz Ray'em Winstonem. Jakby tego było mało to kilka zapowiedzi na lato również przygotowałem. Odświeżam listę zapowiedzi i zapraszam na PLAKATOWO numer 32 :)

WELCOME TO THE PUNCH (2013)
Propozycja na marzec z McAvoy'em (chyba tak się go odmienia) i Markiem Strongiem (dziwne). Karolina1 na bardzo znanym portalu pisze: Były kryminalista Jacob Sternwood (Mark Strong) jest zmuszony powrócić do Londynu ze swej islandzkiej kryjówki, kiedy jego syn zostaje wmieszany w nieudaną próbę kradzieży. Dla detektywa Maxa Lewinsky'ego (James McAvoy) to ostatnia szansa na schwytanie człowieka, którego ścigał od zawsze. Gdy między dwoma mężczyznami dochodzi do konfrontacji, zaczynają oni odkrywać głębsze tajemnice, jakie obaj musieli rozwiązać, by przetrwać. 

A GLIMPSE INSIDE THE MIND OF CHARLES SWAN III (2013)
To dziwna i oryginalna komedia z Mary Elizabeth Winstead jako Kate, Charlie Sheenem w głównej roli Charlesa Swana III, a jakby tego było mało - za tło robi Bill Murray. Tylko czekać na premierę gdyż jeszcze nie wiadomo kiedy zagości na naszych ekranach.THE SWEENEY (2013)
Reżyser "Football Factory" przenosi akcję kultowego serialu z lat 70-tych we współczesne czasy pozostawiając jednak klimat i ducha oryginału. Twardy detektyw Jack Regan (Ray Winstone) i George Carter (Ben Drew) są członkami grupy uderzeniowej w londyńskiej policji, gdzie walczą z brutalnymi zbrodniami. W swojej pracy, żeby złapać przestępcę nieraz sami muszą zachowywać się jak kryminaliści. Podobnie jak z filmem powyżej, data premiery w kraju w dalszym ciągu nie jest znana.

THE HUNGER GAMES: CATCHING FIRE (2013)
To kontynuacja Igrzysk śmierci z 2012 roku, jest to (musiało tak być) adapracja drugiego tomu Igrzysk o tytule "W pierścieniu ognia". Pojawi się grupa nowych postaci i myślę, że będziemy zachwyceni barwną obsadą (Jena Malone, Toby Jones czy Donald Sutherland)

POZOSTAŁOŚCI (z bliżej nie określoną premierą w kraju)


2013
Styczeń
PAKREK
Luty
THE LAST EXORCISM 2
HANSEL and GRETEL: WITCH HUNTERS
DARK SKIES
MOVIE 43
Marzec
WELCOME TO THE PUNCH
SPRING BREAKERS
DEAD MAN DOWN
STOKER
OZ
THE LAST STAND
Kwiecień
THE HOST
EVIL DEAD
OBLIVION
Maj
THE GREAT GATSBY
SIDE EFFECTS
Czerwiec
AFTER EARTH
STAR TREK INTO DARKNESS
THIS IS THE END
Lipiec
PACIFIC RIM
Sierpień
Wrzesień
Październik
CARRIE
Listopad
THE HUNGER GAMES: CATCHING FIRE

Brak komentarzy: