niedziela, 10 marca 2013

#140 NA LUZIE: SZYBKI NEWS (1)

Czas na podsumowanie kilku tygodni filmowego żywota. W tym poście zamieszczę kilka ścinków z filmowych (i nie tylko) zapowiedzi, nowości
i teorii jakie trzymają kinomaniaków przy życiu. Zapraszam do zaglądnięcia zza kulisy kina, a w numerze ponadto:

KOMIKSOWO

300: RISE OF AN EMIRE
Przed wami logo sequel'a filmu 300 na podstawie bardzo popularnego komiksu. Reżyserem jest Noam Murro, a wystąpią między innymi Eva Green, David Wenham i Hans Matheson. Historia będzie krążyć wokół Temistoklesa i wyprawie jego drużyny z Aten na Persów. Premiera zapowiada na 2 sierpnia.

MAN OF STEEL
Warnery najwyraźniej pokładają ogromną wiarę w nowym Supermanie. Nie tylko wręczyli jego twórcom klucze do królestwa DC, ale jeszcze przed premierą filmu zabierają się za sequel. David Goyer dostał już zlecenie na scenariusz, zapewne z zastrzeżeniem "zrób z tej serii to samo, co zrobiłeś z Batmanem".

HULK
To były tylko plotki Planet Hulk i World War Hulk nie powstaną, a przynajmniej producenci nie mają nic takiego w planach na najbliższe 3 lata.

THE AMAZING SPIDER-MAN 2
Potwierdzeni przeciwnicy Pajączka, będą nimi Electro (Jamie Foxx) i Rhino (Paul Giammatti). Przed wami dodatkowo zdjęcia z planu.


SCIENCE FICTION

RIDDICK
Dla Riddick'a nowa fotka, coś Vin skąpo rozdaje zdjecia, to dopiero drugie oficjalne zdjecia, a film już za pół roku.

THALE
Film dziwny i zaskakujący. Widać, że jest to za niski budżet produkcja ale niesamowicie wciąga, miałem okazje obejrzeć, ale jeszcze jest przed oficjalna premierą - oto zwiastun:

STAR WARS V
Oto prawie półgodzinny dokument z produkcji V części Gwiezdnych Wojen: Empire Strikes Back:

OBLIVION
Pewnie już było ale co tam, nowy poster:

Na chwilę obecną to tyle z nowości, zapraszam na kolejne szybkie newsy na facebook'u TUTAJ

Brak komentarzy: