środa, 27 marca 2013

#149 PLAKATOWO XLII, tydzień 13

Święta za moment więc plakatowo bardzo szybko bo już w środę. Kilka ciekawych plakatów, a miedzy innymi The Wolverine i Ender's Game. Mogę również poinformować, że na dniach pojawią się zapowiedzi kolejnego wielkiego koncernu filmowego, będzie to Sony Pictures albo Columbia Pictures. Będzie też druga część zapowiedzi kwartalnych i w drugi dzień świąt kwiecień w kinie. Ostatecznie zajmę się filmografiami aktorów moim zdaniem godnych uwagi. Czas pokarze jak to wszystko wyjdzie, a tym czasem takie plakaty prezentuję w tym tygodniu:
Kolejny raz wspominam o filmach,
takich JAK:

NOWOŚCI, NOWOŚCI, NOWOŚCI:

ENDER'S GAME (2013)
Jest rok 2070, czterdzieści lat po nieudanej inwazji obcych. Trwają poszukiwania tych, którzy mogliby poprowadzić ziemian do zwycięstwa na wypadek powrotu Robali. Władze w sekrecie prowadzą rygorystyczny nabór dzieci i najlepsze z nich wysyłają do orbitalnej szkoły bojowej, gdzie spędzą całe dzieciństwo szkoląc się na przyszłą elitę wojen w przestrzeni kosmicznej. 
Do programu szkoleń zostaje włączony sześciolatek Andrew Wiggin, który szybko zyskuje przydomek Ender. Chłopiec walczy o swoje człowieczeństwo pomimo ciągłej rywalizacji z innymi dziećmi, presji i rozgrywek pomiędzy dowództwem oraz tajemniczemu wpływowi ze strony obcych. 
Nad szkoleniem Endera czuwa weteran poprzedniej wojny z obcymi Mazer Rackham, który szczęśliwym zbiegiem okoliczności odparł poprzedni atak na Ziemię. Wyczerpujące bitwy pomiędzy uczniami doprowadzają młodego geniusza na szczyt rankingów szkoły, ale prawdziwa walka odbywa się poza salą treningową - walka o życie, walka z własnymi demonami, walka o ludzkość. 
W rolach głównych Harrison Ford i Ben Kingsley.

WHITE HOUSE DOWN (2013)
Świat w płomieniach, wiadomo tylko, że będzie efektownie...

POZOSTAŁOŚCI (z bliżej nie określoną premierą w kraju)
2013
Marzec
TRANCE
WARM BODIES
WELCOME TO THE PUNCH
SPRING BREAKERS
DEAD MAN DOWN
STOKER
OZ
THE LAST STAND
KAPRINGEN
Kwiecień
SPRING BREAKERS
OLYMPUS HAS FALLEN
I GIVE IT A YEAR
THE HOST
EVIL DEAD
OBLIVION
G.I. JOE: RETALIATION
SCARY MOVIE 5
Maj
MUD
THE PLACE BEYOND THE PINES
NUMBERS STATION
FAST AND THE FURIOUS 6
IRON MAN 3
THE GREAT GATSBY
SIDE EFFECTS
Czerwiec
WHITE HOUSE DOWN
AFTER EARTH
STAR TREK INTO DARKNESS
THIS IS THE END
Lipiec
DESPICABLE ME 2
THE LONE RANGER
PACIFIC RIM
Sierpień
ENDER'S GAME
TO THE WONDER
RED 2
KICK-ASS 2
Wrzesień
MACHETE KILLS
Październik
CARRIE
Listopad
THE HUNGER GAMES: CATCHING FIRE


Brak komentarzy: