piątek, 14 czerwca 2013

#187 [P] Pij piwo póki zimne

Czyli studencka wersja przysłowia dotyczącego - praktycznie wszystkiego. Tydzień kończy się fantastycznymi nowościami plakatowymi i nie mówię tu tylko o 300: Rise of an Empire czy dzisiejszego Elysium. Kilka zapowiedzi bardzo mnie zachęca do pilnowania dat premiery, a jeszcze inne, takie jak Word's End prawdopodobnie spowoduje (zaraz po tym poście) wyskoczenie po piwo i powrót do kina katastroficznego. Poza plakatami również się dzieje (albo będzie się działo) gdyż za tydzień przygotuje coś nowego, zahaczającego tylko o filmy jedną nogą, a mianowicie wykaz kinowych drinków i napojów wyskokowych - jeżeli dokopię się do przepisów to i będzie tego trochę. Zobaczycie co się piło w Dniu Świstaka, co popija nowy Bond czy co serwuje Tom Cruise w filmie Koktajl. Teraz plakaty i widzimy się jak zwykle na facebookowej ścianie przez cały tydzień. Zapraszam!


WORLD'S END | INSIDIOUS PART 2 | 300: RISE OF AN EMIRE | HOBBIT II | ELYSIUM | 2013

INTRYGUJĄCE
Cera z narkotycznym kaktusem... (???)
 BLOCKBUSTEROWE ŚWIEŻOŚCI SZOKUJĄCE

 PO PROSTU ŁADNE
 dwa postery promujące postacie z nowych przygód Percy'ego, syna Posejdona

idiotycznie zapowiadająca się komedia może nie zachęca plakatem, który jest po prostu "inny"CO TYGRYSKI LUBIĄ NAJBARDZIEJ
nie da się ukryć, że ten film to mój tegoroczny faworyt w dziale "komedia": piwo, koniec świata i kosmici w towarzystwie najzabawniejszych gości w EUROPIE?Brak komentarzy: