poniedziałek, 22 lipca 2013

#237 [NL] Terminator powróci, lecz cieszmy się dziedzictwem (część III)


Musiałem zmienić tytuł posta, gdyż miało być, że "Terminator nie powróci" - a jednak. Rok temu, zaczynając ten cykl byłem święcie przekonany, że wszystkie plany wskrzeszenia Arnolda albo kontynuacji "Ocalenia" upadły. Wiadomość sprzed miesiąca informuje, że prawa do ekranizacji przejęła inna firma, Arnold się zgadza, a scenariusz się pisze... angażując coraz to nowych aktorów. Zapraszam na kolejny łyk informacji.Wiadomość z 23 maja:
Arnold Schwarzenegger says The Legend of Conan, Terminator 5 and Triplets are all still being written.


Wiadomość z 11 czerwca:
Paramount ma zamiar dodać kolejny ogromny tytuł do swojej kolekcji. W ubiegłym tygodniu źródła ujawniły, że studio wykupiło pełne prawa do nowych filmów serii: Piątek 13-tego i South Park, a w tej chwili negocjują do kontynuacji Terminatora.

Megan Ellison Annapurna Pictures i David Ellison Productions Skydance są właścicielem praw do serii filmów o epickiej walce między człowiekiem a maszyną. Zatrudnili scenarzystów: Laeta Kalogridis i Patricka Lussiera do napisania piątej części. Arnold Schwarzenegger ma wrócić do kolejnej części, lecz na razie nie ma reżysera.

Wiadomość z 18 czerwca:
Paramount jest na ostatniej prostej w zdobywaniu praw do Terminatora. Arnold na konferencji w Sydney jasno i wyraźnie powiedział, że jest chętny do zagrania elektronicznego mordercy (zobaczcie czeski tytuł pierwszej części).

Ale kilkanaście godzin później wycieka informacja, że piątej części nie będzie ponieważ powstaje reboot pierwowzoru. Całkowicie nowa obsada do której ma dołączyć:

Wiadomość z 21 czerwca:
Dwayne Johnson - ostatnie ale pewnie nieprawdziwe soczyste plotki donoszą.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _  _  _


Teraz się dowiaduje, że zdjęcia faktycznie mają ruszyć w połowie 2014 roku, a film ma być gotowy na jesień 2015. Jeśli pojawią się jakiekolwiek inne informacje to będziecie pi

Pełna ekscytacja, jak rozpocznie się nowinkami i zdjęciami zza planu to wygrzebię swoją kolekcję wszystkich filmów i będę analizował wszyściutko (pewnie razem z Wami). Jeśli pojawią się jakiekolwiek inne informacje to będziecie pierwsi, którzy się o tym dowiedzą! Aktualizacja w toku...


a oto chronologia Terminatora:

* film: TERMINATOR (1984)
* film: TERMINATOR 2: DZIEŃ SĄDU (1991)
* short: T2 3-D: BATTLE ACROSS TIME (1996)
* film: TERMINATOR 3: BUNT MASZYN (2003)
* serial: TERMINATOR: KRONIKI SARY CONNOR (2008)
* film: TERMINATOR: OCALENIE (2009)
* serial: TERMINATOR: OCALENIE - SERIA MACHINIMA (2009)

Brak komentarzy: