wtorek, 23 września 2014

#353 Serialowe zapowiedzi (summer-season 2014 część III)

Ostatnie zestawienie wakacyjnych seriali. Mógłbym to zostawić, gdyż miesięczny poślizg spowodował wyrzucenie mnie z blogowych torów ale NIE. Nie przerwę cyklu i mimo, że część seriali już się pokończyło, to nie znaczy, że nie można do nich wrócić i połknąć serial w całości. Zapraszam!

NOWOŚCI
sierpień
które mogą się Wam spodobać:
THE KNICK
Mroczny serial o początkach "współczesnej" medycyny. Nie podoba mi się, ale może Wam przypadnie do gustu.
sam oglądam/będę oglądał:
OUTLANDER
Outlander to historia kobiety, która w niewyjaśnionych okolicznościach z początku XX wieku cofa się w czasie. Trochę romans, trochę dramat i odrobinę science fiction. Nie przestawiam się na ckliwe seriale ale sam fakt podróży w czasie podoba się bardzo. Po pilocie - jest dobrze.
LEGENDS
Sean Bean tym razem żyje! Legendy to agenci, którzy potrafią stworzyć genialna przykrywkę. Główny bohater odkrywa, że jego "ja" to również kłamstwo. Kim jest i kto tak naprawdę stoi za jego specjalnym szkoleniem? Jaki los czeka inne legendy? Sprawdźcie sami!

POWROTY
sierpień
które mogą się Wam spodobać:
INTRUDERS
[opis z portalu filmweb.pl] Intruders opowiada historię tajnego społeczeństwa. Osiąga ono nieśmiertelność, szukając schronienia w ciałach innych ludzi. Akcja skupia się na byłym gliniarzu Jacku Whalenie (John Simm), który uciekł od mrocznej, brutalnej przeszłości i prowadzi spokojne życie z żoną Amy (Mira Sorvino). Kiedy kobieta znika w tajemniczych okolicznościach, Jack rozpoczyna śledztwo, które zmusza go do konfrontacji z przeszłością.
sam oglądam/będę oglądał:
THE KILLING
Netflix wziął sprawy w swoje ręce i wykupując prawa do tego serialu stworzył rewelacyjny finałowy sezon. Jestem bardzo zadowolony z takiego obrotu spraw, a anulowany co chwile The Killing dostaje naprawę cudny, skrócony ostatni sezon. Świetne śledztwo, dobrze rozegrane odcinki i ostatnia, piękna scena. Polecam!
DOCTOR WHO
Uwielbiam i będę uwielbiał! Nowy Doktor, nowe przygody i rewelacyjne efekty!

Brak komentarzy: